Cannes pliseerattu mekko – näyttävä ja elegantti juhlamekko
Cannes pliseerattu mekko hurmaa tyylikkäällä leikkauksellaan ja hienostuneilla yksityiskohdillaan. Pliseerattu kangas laskeutuu kauniisti ja luo juhlavuutta jokaiseen hetkeen. Herkkä pitsireunus ja sievät nauhayksityiskohdat hihoissa tuovat asuun ripauksen romanttista eleganssia.
Tämä mekko on täydellinen valinta juhliin, illallisille ja erityisiin tilaisuuksiin, joissa haluat tuntea olosi itsevarmaksi ja säteilevän tyylikkääksi. Mukava, joustava materiaali takaa erinomaisen istuvuuden ilman, että sinun tarvitsee tinkiä mukavuudesta – Cannes pliseerattu mekko tekee vaikutuksen joka kerta.
- materiaali: 95 % polyesteri, 5 % elastaani
- koko: yhden koon tuote, suosittelemme koosta 38 kokoon 42
- pesu: suosittelemme konepesua nurin päin käännettynä 30 asteessa, ei rumpukuivausta, 1 pisteen silitys nurjalta puolelta tai hellävarainen höyrytys
- tuotenumero: 39487
- valmistusmaa: Italia
Tutustuthan tuotteen mitta- ja materiaalitietoihin ennen tilausta. Vertaamalla mittoja omiin vaatteisiisi voit arvioida istuvuutta – samalla säästät itsesi turhalta vaivalta ja autat vähentämään tuotepalautusten ympäristövaikutuksia.
✓ Ilmainen toimitus yli 100 € tilauksiin
✓ 14 päivän vaihto- ja palautusoikeus
✓ Toimitus 2-5 arkipäivää
Jos sinulla on kysyttävää tuotteista tai tilaamisesta, otathan meihin yhteyttä – autamme mielellämme. 🩷

Rose mekko - sininen 








Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.